Kurs Diagnosta samochodowy Warszawa

Kurs Diagnosty samochodowego Warszawa oraz województwo mazowieckie – ważne informacje.

Szkolenia prowadzone są w oparciu o programy zatwierdzone przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych (Dz. U. z 28 listopada 2014 r, poz.1836).

UWAGA!!!

Według planowanych zmian diagnostą będzie mogła zostać tylko osoba z wykształceniem technicznym samochodowym!!!

Jest to związane z wejściem w życie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/45/UE z dnia 3.04.2014 r. w sprawie okresowych badań zdatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i przyczep.

W związku z tym zapraszamy na kurs osoby, które mają tylko wykształcenie techniczne.Może to być dla nich ostatnia szansa zdobycia uprawnień diagnosty!

 

Ile trwa i co obejmuje kurs diagnosty samochodowego w Warszawie?

Kurs diagnosty samochodowego Warszawa trwa trzy tygodnie, w tym 2 tygodnie kursanci spędzają na stacji kontroli pojazdów, gdzie zdobywaja praktyczne informacje. Kursanci którzy zapiszą się u nas na kurs diagnosty samochodowego Warszawa otrzymują aktualne skrypty szkoleniowe przygotowywane przez naszych wykładowców. Godziny zajęć prowadzone na kurs diagnosty samochodowego Warszawa dopasowujemy do dyspozycyjności kursantów.

Zakres tematyczny kursu na diagnostę samochodowego obejmuje 116 godzin, podzielonych na 5 części:

1) szkolenie dotyczące okresowych badań technicznych pojazdów, w tym także pojazdu zabytkowego, taksówki, pojazdu uprzywilejowanego oraz pojazdu przeznaczonego do nauki jazdy, pojazdu do przeprowadzania egzaminu państwowego, dodatkowych badań technicznych pojazdów skierowanych przez starostę w celu ustalenia danych niezbędnych do jego rejestracji;

2) szkolenie dotyczące badań technicznych autobusu, którego dopuszczalna prędkość na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km/h;

3)szkolenie dotyczące badań technicznych pojazdów przeznaczonych do przewozu towarów niebezpiecznych;

4) szkolenie dotyczące badań technicznych pojazdów przystosowanych do zasilania gazem;

5) szkolenie dotyczące badań technicznych pojazdów: zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą, skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, o ile wymagają specjalistycznego badania, oraz pojazdów, w których dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym.

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs diagnosty samochodowego?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zamierzających rozpocząć pracę na stacjach kontroli pojazdów lub serwisach samochodowych, gdzie zdobyte kwalifikacje zawodowe są warunkiem zatrudnienia, bądź będą wykorzystywane w ramach prowadzonej działalności serwisowej obejmującej między innymi kontrolę i diagnostykę stanu technicznego pojazdów. Podczas zajęć kursu na diagnostę samochodowego Warszawa, kursanci otrzymują pełną wiedzę z zakresu przepisów prawnych związanych z wykonywaniem badań technicznych przez stacje kontroli, prawidłowej interpretacji i sposobów postępowania w nietypowych przypadkach. Otrzymują również aktualne skrypty szkoleniowe, przygotowywane przez naszych wykładowców. Zajęcia odbywające się na kursie na diagnostę samochodowego prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim, doświadczeniem w kształceniu diagnostów samochodowych /wykładowcy z byłego ośrodka Zakładu Doskonalenia Zawodowego URSUS/. Dokładają oni wszelkich starań aby swoja ogromną wiedzę przekazać w jak największym i najbardziej zrozumiałym stopniu. Efektem tego jest wysoka zdawalność na egzaminie państwowym. Aby właściwie przygotować naszych klientów – uczestników kursu na diagnostę samochodowego Warszawa do egzaminu państwowego przekazujemy im bardzo dokładnie i szczegółowo realizowany program. Podczas szkolenia precyzyjnie zapoznajemy każdego kursanta nie tylko z przepisami ale również z obsługą najnowszych urządzeń diagnostycznych.

Kurs Diagnosta samochodowy Warszawa i województwo mazowieckie

Zobacz najbliższe terminy kursu na Diagnostę samochodowego.

Sprawdź cenę kursu na Diagnostę samochodowego.

Zobacz także nasze Rekomendacje.

ZAPRASZAMY!!

Zapraszamy do polubienia naszego Fan Page`a na profilu społecznościowym Facebook oraz w Google+ gdzie na bieżąco informujemy o naszych najnowszych kursach!